Maske ve Hızlı Koronavirüs Testi

Maske ve Hızlı Test uygun fiyatlara..

GÜMÜŞ LİFLİ, ANTİBAKTERİYEL VE ANTİVİRAL YIKANABİLİR KUMAŞ YÜZ MASKESİ

Antibakteriyel ve antiviral işlevli kumaştan üretilmiş yüz maskesi içerdiği gümüş sayesinde partikül, toz, bakteri ve virüslere karşı etkin koruma sağlar. Kumaş %97 polyester %3 saf gümüş içerir. Kumaş 2 katmandan oluşmaktadır. Dış katman %100 polyester dokuma orta katman %100 polyester filtrasyon özelliği göstermektedir. Kullanılan lifler pamuk lifleri gibi rahatlık sağlar.

Kumaşın yüzeyindeki parlak çizgiler saf gümüştür ve %99,99 antibakteriyel özellik sağlar. Tek kullanımlık ürünlere göre daha sağlıklıdır üzerinde mikroorganizma barındırmaz. Defalarca yıkamaya uygundur. Gümüş katkılı kumaş içeriği sayesinde COVID-19’un da içerisinde bulunduğu zarflı virüsler üzerinde anti-viral etkinlik göstermektedir. Uygun ergonomik tasarımı sayesinde uzun süre kullanmaya uygundur. Yıkama dışında bakım
gerektirmez.

Allerjen madde içermez.
Kumaş Oeko-Tex® belgelidir.
Polen alerjisi olan insanlar bahar aylarında ciddi sağlık sorunları yaşamaktadırlar.

Kumaş antistatiközellikleri sayesinde özellikle polenlerin yüzeye çökmesini engeller. Bu özellik sayesinde
Antibakteriyel kumaş yüz maskesi polen alerjisi olan kişilerce de kullanılabilmektedir. Ürün yıkamaya uygun olduğu için daha çevrecidir. Kullan at ürünlerin yarattığı büyük atık ve çevre sorunlarına sebebiyet vermez.

Yıkama koşulları;
60°C ve üstünde yıkanarak temizlenip, steril hale getirilebilir ve defalarca kullanılabilir. Ayrıca klorlu
ve peroksit ağartmaya uygundur. Bu işlemler sonrası kumaş içerine gömülmüş gümüş içeriği
dolayısıyla antibakteriyel ve anriviral özellik kaybolmaz.

DİKKAT! Gümüşe karşı alerjisi olanlar bu ürünü kullanmamalıdır.

PHOENIX TEAM ENERJİ DIŞ TİCARET ORGANİZASYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

VITAL MASK Gümüş Lifli Yıkanabilir Yüz Maskesi (Baskısız)
22.00 ₺ + KDV
VITAL MASK Gümüş Lifli Yıkanabilir Yüz Maskesi (Baskılı)
Lütfen sorunuz.

GÜMÜŞ LİFLİ, ANTİBAKTERİYEL VE ANTİVİRAL YIKANABİLİR KUMAŞ YÜZ MASKESİ

Hızlı antikor testi tekli paket
7,20 $ + KDV
Hızlı antikor testi 25'li paket
162,50 $ + KDV
Test Uygulama Hizmeti ile birlikte test başına
100 ₺ + KDV

COVİD-19 ANTİKOR TESTİ NEDİR?
Test yapılacak kişiden alınan bir damla kan örneği ile belirli bir antikorun varlığının saptanılması için geliştirilmiş tıbbi cihazlara antikor test kiti denir. Covid-19 için bu antikorlar IgG – IgM ‘ dir.

COVİD-19 ANTİKOR TESTİ KİMLERE UYGULANABİLİR?
Vücudunda Covid-19 virüs bulunduğundan şüphelenen tüm kişilerde kullanılır. Koronavirüs pandemisiyle gündeme gelen antikor testleri pandemi sürecinde büyük kolaylık sağlamıştır.

COVID-19 Hızlı Test Kiti Nedir?

Covid-19 hızlı tanı kiti, Covid-19 hızlı tarama testi veya Covid-19 antikor testi olarak da isimlendirilir. Korona virüsün vücuda girmesiyle birlikte vücudun savunma sisteminin virüsle savaşmak için ürettiği IgG ve IgM antikorunun olup olmadığını gösteren kromatografik immunolojik hızlı test kitidir. Parmak ucundan alınan bir damla kan sayesinde antikorları kısa sürede tespit eder. Hasta ile temasta bulunan kişilere önlem amaçlı da yapılmaktadır.

CRT TEST KIT COVID-19 IgM ve IgG KOMPLE ANTİKOR TESTİ
Yeni tip Koronavirüs için geliştirilen CRT Test Kit Covid-19 IgM ve IgG Komple Antikor Testimiz öncelikle enfekte olan hastaların tespitinde kullanılır. Aynı zamanda enfekte olmuş ve bağışıklık kazanmış hastaların koronavirüse karşı kanlarında oluşan antikorların tespitinde kullanılan komple test kitidir. Hiçbir belirti göstermeyen kişilerde de önlem amaçlı bu CRT Test Kit Covid-19 Hızlı Tanı kiti kullanılmaktadır.